Chytrá kuchařka si poradí s přípravou cizokrajné kuchyně také v tuzemských podmínkách

Suroviny

Počet porcí:

Čas přípravy:

Postup

Přivezla jste si sebou z dovolené ve Španělsku recept na paellu, který byste ráda vyzkoušela také doma? Pravděpodobně jste stačila během pobytu v tomto přímořském státě postřehnout, že paella je zde považována za tak typický pokrm jako třeba svíčková omáčka u nás.

Připravte si paellu z produktů od BMC Brno

Paella se tradičně připravuje z rýže. Díky svému vzhledu jej lze připodobnit italskému rizotu. Ačkoliv paella pochází ze španělského města Valencie, velké oblibě se těží po celé východní části Pyrenejského poloostrova. K přípravě této delikatesy je zapotřebí různých ingrediencí, které můžete za skvělou cenu pořídit v tomto e-shopu www.bmcbrno.cz. Právě tato brněnská firma je předním dovozcem a prodejcem typických španělských potravin. Prodává je pod značkou Bassta. Čím se paella liší od rizota, je především použití plodů moře, zeleniny a koření. Paella na valenciánský způsob se připravuje z kuřecí, králičího nebo kachního masa, fazolí a hlemýžďů. Španělští kuchaři ji v tamějších podmínkách připravují na speciální nízké pánvi s uchy zvané paellera.

Darujte jako dárek španělské delikatesy

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete nejen suroviny potřebné pro přípravu paelly, ale také nejrůznější španělské delikatesy. Objednávat je můžete v gastro balení. Pochutnat si tak můžete například na typických španělských paštikách, robotničkách na galicijský způsob, masných výrobcích jako je například Chorizo Extra Tello nebo ovčím sýru V. de Navarra. Ze španělských potravin můžete připravit také jídelní koše jako vánoční dárek pro Vaše nejbližší. Díky e-shopu BMC Brno si tak na lahodných španělských potravinách můžete pochutnat také v našich končinách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Hodnocení:
12345
Tisk Tisk

Komentáře

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.