Co s nedělním obědem, když jste zrovna bez nápadu?

Suroviny

Počet porcí:

Čas přípravy:

Postup

Je víkend a před Vámi opět po týdnu stojí otázka, co jen budu vařit k nedělnímu obědu? Někdy pomůže zeptat se dětí či manžela, na co mají chuť a podle toho se zařídit. Jindy člověk jako by byl bez nápadu a ať přemýšlí, jak přemýšlí, prostě ho nic kloudného nenapadne.

Kam na nedělní oběd?

Inspiraci na to, jak si užít nedělní oběd, přináší gurmánské zážitkynabízené společností Allegria. Právě na webovém portálu Firmy na zážitky najdete tipy na gastronomické zážitky, z nichž si vybere i ten největší labužník. Gurmánské zážitky můžete darovat také jako dárek k narozeninám, k výročí, ke svatbě nebo jen tak pro radost. Díky gurmánským zážitkům můžete ochutnat delikatesy tradiční české kuchyně i světové gastronomie. Skvostné degustační menu pro Vás připraví věhlasní kuchaři, z nichž lze jako zástupce jmenovat například Zdeňka Pohlreicha. Zapomeňte pro tentokrát na hodiny strávené u plotny a užijte si například indickou degustaci v Zátiší, italský piknik pro dva s lahví Prosecca nebo romantickou večeři na Kristině hrádku.

Kde koupit vánoční dárky, které potěší?

Na webovém portálu Firmy na zážitky objevíte také celou řadu tipů na netradiční vánoční dárky. Letos pod vánočním stromečkem se rozzáří Vašim nejbližším oči radostí, neboť mnohým z nich splníte jejich tajné přání. Vánoční dárek pro maminku, sestru, tchýni nebo nejlepší kamarádku můžete již dnes pořídit zde www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-zeny/. Snad každá žena si ráda čas od času udělá radost sama pro sebe, proto rozhodně nezkazíte tím, když je obdarujete poukázkou na čokoládovou masáž. Luxusní čokoládová masáž obsahuje regenerační účinky a působí blahodárně na lidskou kůži. Jemné částečky kakaa se postarají o peeling. Z čokoládové masáže si odnese obdarovaná osoba také dobrou náladu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Hodnocení:
12345
Tisk Tisk

Komentáře

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.