Kde koupit kvalitní španělské potraviny?

Suroviny

Počet porcí:

Čas přípravy:

Postup

Vrátili jste se z dovolené ve Španělsku a zamilovali jste si tamější kuchyni? Nezoufejte, neboť vynikající pochoutky si můžete připravit také u Vás doma. Kvalitní španělské potraviny z pohodlí Vašeho domova můžete objednat od BMC Brno.

Španělské potraviny od BMC Brno

Tato společnost se za posledních deset let stala předním dodavatelem španělských potravin na český trh. V jejím portfoliu objevíte především potraviny v gastro balení, které jsou určeny pro kuchyně restaurací, bister, hotelů a velkoobchodů. Za skvělou cenu zde www.bassta.cz/produkty/ však nakoupí také jednotlivci, kteří si chtějí pochutnat na lahodném jídle. V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno objevíte španělské potraviny pod značkou Bassta. Charakteristická je pro ně dlouhodobá trvanlivost, důmyslná logistika, delikatesní chuť a kvalitní balení. Portfolio obsahuje konzervované ovoce, zeleninu, olivy, olivové oleje, koření i stále oblíbenějšího tuňáka.

Co ochutnat ze španělské kuchyně?

Z těchto potravin snadno připravíte i ty nejpopulárnější španělské pokrmy, jako je paella, studenou polévku gaspacho nebo třeba salát se šunkou jamón ibérico. Španělská gastronomie je plná osvěžujících a výtečných jídel. To platí pro celý kalendářní rok. Třebaže v České republice jsou pro zimu spíše typické syté a vydatné pokrmy, můžete si čekání na jaro zpestřit lehčími jídly. Po salátu s typickou španělskou šunkou se budete cítit ještě dlouho svěže. Pokud patříte k lidem, kteří si občas neodpustí sladké, vězte, že i mezi dezerty najdete skvostná španělská jídla. Bezpochyby k nim patří mandlové kuličky, puding z mléka a rýže nebo plněné pomeranče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Hodnocení:
12345
Tisk Tisk

Komentáře

Příspěvek byl publikován v rubrice Mezinárodní kuchyně, Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.