Vánoční cukroví uměleckým dílem? Jde to

Vánoční pečení je u vás zřejmě v plném proudu. Jste ale vybaveni tím správným cukrářským arzenálem? S jeho pomocí může pod vašima rukama vzniknout cukroví doslova jako ze žurnálu. Cukroví, jež na pohled bude připomínat umělecké dílo, nebo spíše malá umělecká díla. 

Vánoční stůl by měl být krásně prostřený a pestrý. Nádherné nádobí v podobě skleniček, příborů, talířků, podnosů a táců může jít ruku v ruce s jeho obsahem. Věřte, že opravdu povedené vánoční cukroví se na štědrovečerním stolu vyjímá jako šperk, respektive jako spousta malých sladkých šperků. A na svět těmto šperkům pomohou sofistikované pomůcky pro cukráře. S nimi vánoční pečení jde doslova jako po másle. Jaké existují možnosti?

Bez čeho se pečení neobejde?

Bohatou nabídku pomůcek nejenom pro vánoční pečení, nad kterou musí zajásat nejeden cukrář, najdete například na e-shopu cukrářské potřeby Malátkovi. Ti totiž moc dobře vědí, bez čeho se pečení neobejde. Nejenom profesionál, ale i většina hospodyněk vám potvrdí, že základem jsou vykrajovátka, formičky a formy, ať již silikonové, nebo z jiných materiálů. Těch na e-shopu cukrarskepotreby.cz najdete nepřeberné množství a potýkat se budete jen s jedním problémem – nebudete vědět, jakou sadu zvolit.

Nejen upéct, ale i ozdobit!

Vánoční cukroví ale zdaleka není jen o pečení jako takovém. Nezanedbatelnou roli v kvalitě výsledného produktu má i proces zdobení. Zkrátka nejde jen o to perníčky upéct, což ostatně s dobrým receptem v ruce zvládnou i šikovné malé děti, ale především je dobře ozdobit. A to je právě okamžik, kdy je na místě vzít si na pomoc další sofistikované pomocníky.

Jedličky, vločky a perličky

Ozdobit svá cukrátka tak můžete klasickými tvořítky, ale i hotovými ozdůbkami v podobě jedliček, vloček, perliček, hvězdiček a konfet různých barev. U každého produktu je samozřejmě uvedeno jeho veškeré složení, takže se nemusíte obávat, že svá cukrářská díla zdobíte nebezpečnou chemií. Skvělými pomůckami však jsou i různé formičky, vypichovače a vytlačovače. Zkrátka produkty, které vaše cukroví povznesou na zcela jinou úroveň. Věřte, že i takto vyšperkované cukroví dodá Štědrému dnu novou dimenzi. Až se do něj budete zdráhat zakousnout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Tisk Tisk

Komentáře

Příspěvek byl publikován v rubrice Cukroví, Magazín. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.